Karton Bardakta Kalite...
+90 (212) 438 4 310
ANASAYFA
HAKKIMIZDA
ÜRÜNLERİMİZ
PROMOSYON ÜRÜNLERİMİZ
İLETİŞİM

HAKKIMIZDA

3 Ay Cup firması olarak 2011 yılından itibaren karton bardak piyasasında yeni bir soluk yaratmaktayız. Önceliğimizi hijyen ve kullanım kolaylığına adamakla birlikte her ay milyonlarca karton bardak üreterek ihraç etmekteyiz.

3 Ay Cup markası ile Global piyasada önemli bir vizyonumuz bulunmaktadır. Farklı dış tasarımlar ve kullanım kolaylıkları (kulplu karton bardak, bardak üstü gibi) sunmakla birlikte, çevre ve insan sağlığını göz ardı etmemekteyiz. Yıllar süren deyimlerimizin getirdiği tecrübeye dayanarak kaliteli ve sağlıklı malzemeler ile ürettiğimiz karton bardakları, birçok ülkeye ihraç ediyoruz. Bardaklarımıza desen uygulaması yaparken anti bakteriyel gıda boyaları kullanarak boya kokusunu yüzde yüze kadar önlemekteyiz. Ürünlerimiz kalite ve hijyen politikası doğrultusunda kurulmuş makine parkurunda insan eli değmeden üretilir.

3 Ay Cup tarafından üretilen tüm karton bardaklar doğa dostudur ve kullanım sonrası kolaylıkla imha edilir. Son teknoloji ekipmanlar kullanılarak üretilen karton bardaklar, tek kullanımlık ve uzun ömürlüdür. Yüksek derecede sıcağa dayanıklı üretilen ürünlerimizde hiçbir şekilde boya verme, renk solma ya da erime gibi problemler görülmez. Üretim kalite sertifikamız ile yüksek kalite anlayışı içerisinde profesyonel hizmet vermekteyiz.

3 Ay Cup firması olarak teknolojik gelişmelere bağlı kalarak insan sağlığına ve çevreye duyarlı ürünler üretmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Asilnet Web Tasarım © 2014